Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ostatki. Zróbmy sobie pączka-papieroplastyka

24 lutego - 15:45 - 16:30

40zł

Szczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia!
Tym razem pobrudzimy się tylko trochę 🙂
Jeżeli Wasze dzieci lubią się troszkę ubrudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać, a chcecie zrobić własne P Ą C Z K I bez pieczenia, te zajęcia są stworzone dla Was!!! Zapraszamy dzieci od 5 r.ż. wraz z opiekunem.
🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402 lub 791690690

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem

Zabierzcie ze sobą dobry humor. Zapraszamy na warsztaty
P A P I E R O P L A S T Y K I☺
Zróbmy sobie pączka!

W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę). Będziemy używać papieru, farb, pędzli i oczywiście wyobraźni. Zrobimy tyle pączków ile będziemy w stanie udźwignąć!

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska-certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, Smyko- Multisensoryki, psychopedagog, pedagog specjalny, nauczyciel- terapeuta, partner Centrum Zdrowia Psychicznego i Centrum Neurorehabilitacji oraz studentka studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna.

PRZYPOMINAMY:
Osoby,które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej.
Pozdrawiamy ☺

Zapisanie się i uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Szczecińska Sensoplastyka jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych i mojego dziecka do celów uczestnictwa w powyżej wymienionych zajęciach organizowanych przez Szczecińska Sensoplastyka w Szczecinie, na terenie Szczecińskiego Inkubatora, Al. Wojska Polskiego 90, Szczecin Kultury lub w wyznaczonej przez zleceniodawcę placówce/instytucji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) oraz w myśl art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) Przyjmuję do wiadomości i informacji iż:
1) Moje dane osobowe i mojego dziecka (osoby pozostającej pod opieką) w zakresie obejmującym : imię i nazwisko, numer telefonu, mail, wizerunek będą przetwarzane wyłącznie w celu uczestnictwa mojego dziecka (osoby pozostającej pod moja opieką) w zajęciach organizowanych w ramach Szczecińska Sensoplastyka, na terenie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, Al. Wojska Polskiego 90 Szczecin Kultury lub w wyznaczonej przez zleceniodawcę placówce/instytucji i nie będą udostępniane innym odbiorcom;
2) Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Szczecińska Sensoplastyka , Szczecin (Organizator nie zatrudnia Inspektora ochrony danych osobowych)
3) Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
4) Podanie danych jest dobrowolne

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu warsztatów w przypadku nie zebrania odpowiedniej liczby uczestników.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
24 lutego
Czas:
15:45 - 16:30
Koszt:
40zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/553967971745831/

Miejsce

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
Szczecin, 70-482
+ Google Map
Telefon:
91 424 04 64
Strona internetowa:
http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl