• To event minęło.

Otwarcie Lodowiska pod Pałacem

30 listopada - 12:00 - 22:00

Już w najbliższą sobotę ruszy lodowisko na Placu Orła Białego. Inauguracji największej ślizgawki w centrum miasta towarzyszyć będą m.in. atrakcje dla najmłodszych, tańce na lodzie i muzyka na żywo.

Punktualnie o godzinie 12.00 Miś Kostek przetnie czerwoną wstęgę, udostępniając mieszkańcom taflę o powierzchni 400m2. Najmłodsi będą mogli doskonalić na niej nie tylko łyżwiarskie umiejętności czy próbować pierwszych szlifów, ale także wziąć udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez animatorów z Malinowe Marzenia. Wszystko przy dźwiękach znanych świątecznych i bajkowych hitów, które uczestnikom zapewni DJ Super Tomek.

Między godziną 17.00 a 22.00 zachęcamy też starszych uczestników do tanecznej zabawy na lodzie.
Przypominamy, że na ternie lodowiska będzie funkcjonować wypożyczalnia łyżew.

Bilety:
bilet ulgowy*: 9 zł/ 50 minut
bilet normalny: 14 zł/ 50 minut
bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dzieci): 36 zł/ 50 minut

Wypożyczalnia:
wypożyczenie łyżew: 8 zł
wypożyczenie kasku: 4 zł
wypożyczenie szafki: 2 zł
wypożyczenie pomocy do nauki jazdy: 10 zł
ostrzenie łyżew własnych: 10 zł/ para

* bilety ulgowe przysługują:
-dzieciom i młodzieży szkolnej (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej),
-studentom do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej),
-osobom posiadającym Kartę Dużej Rodziny (za okazaniem Karty Dużej Rodziny oraz dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość posiadacza karty).

Zimowe szaleństwo na jednym z najpiękniejszych placów w Szczecinie potrwa do 29 lutego 2020 roku.

Plac Orła Białego