Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie sezonu w Miejskiej Strefie Letniej

4 maja 2019 - 5 maja 2019

Z Miejska Strefą Letnią wystartujemy w z przytupem. Cały weekend będzie obfitował w atrakcje i dobrą zabawę. Od samego rana Wyspa Grodzka będzie zapełniona animacjami i warsztatami dla dzieci.

?⛵⛱????‍??‍?

W sobotę, 4 maja w Miejskiej Strefie Letniej pojawi się Flowup wraz ze swoją Akademią Surfera, gdzie pod okiem instruktorów będzie można wziąć udział w szkoleniach, konkursach i zabawach. Tuż obok powstanie strefa trickboard z deską do ćwiczeń do treningu dla osób w każdym wieku. Pierwszy dzień w Miejskiej Strefie Letniej będzie obfitował w aktywny wypoczynek, bo kolejną strefą, która pojawi się na Wyspie Grodzkiej będzie Slackline, czyli dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i jak najdłuższym utrzymaniu się na elastycznej taśmie oraz wykonywaniu różnego rodzaju trików / ewolucji. Nie zabraknie także ogromnej trampoliny, basenu z kulkami czy kolorowego laboratorium dla małych inżynierów Mały Inżynier Szczecin.

To nie wszystko!
Będzie z nami specjalny bus ?, a w nim Tysiące Winyli i niepowtarzalna okazja do zakupu analogów w cenie już od 5 zł! Na wyspie czekać na Was będzie aż 5️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ płyt!
wydarzenie: Winyl za 5 / Miejska Strefa Letnia / Szczecin

?⛵⛱????‍??‍?

Po dniu pełnym sportowej zabawy zapraszamy na wieczorne koncerty. O 18:00 na scenie wystąpią Tragarze. A gwiazdą wieczoru będzie duet Rasmentalism, który na naszą scenę wyjdzie o godz. 20:00.

?⛵⛱????‍??‍?

Drugi dzień naszego weekendu na Wyspie Grodzkiej zapowiada się bardzo marynistycznie. Do wszystkich animacji dołączą jeszcze żeglarskie warsztaty, rozpoczęcie sezonu żeglarskiego w North East Marinie oraz regaty z Polish Match Tour – Sailing World Cup. W niedzielę będziemy mogli śledzić zmagania jednostek w finale Szczecin Match Race, czyli regat polegających na serii wyścigów każdy z każdym. Regaty będą odbywać się na Odrze. Zwycięzca każdego wyścigu zdobywa punkt, przegrany dostaje 0. Te załogi które zgromadzą najwięcej zwycięstw/punktów awansują do rundy finałowej. Regaty będą pierwszym wydarzeniem odbywającym się w ramach nowego projektu Sail Szczecin – Żeglarski Szczecin.

?⛵⛱????‍??‍?

Przez cały dzień zapraszamy do strefy animacji żeglarskich ,,Gry Morskie”, w której będzie można zagrać w gigantyczne statki, nauczyć się wiązania węzłów żeglarskich czy alfabetu Morsea.
Otwarcie sezonu w Miejskiej Strefie Letniej odbędzie się 4 i 5 maja w godz. sobota od 11:00 do 22:00, niedziela od 11:00 do 17:00.

Będzie z nami także Szczecińskie WOPR – stoisko profilaktyczne, nauka pierwszej pomocy oraz rzut kołem i rzutką ratowniczą. Pokaz samochodu ratowniczego oraz skutera wodnego.

PROGRAM:
http://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2019/otwarcie-sezonu-w-miejskiej-strefie-letniej/program

Pytania/współpraca:
Alicja Odrzywolska – alicja.odrzywolska@zstw.szczecin.pl

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Start:
4 maja 2019
Koniec:
5 maja 2019
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2120830871542137/

Miejsce

Bulwary Miejsce Spotkań
Nabrzeże Starówka
Szczecin,
+ Google Map