• To event minęło.

Pamiętajcie o ogrodach – Kiermasz Ogrodniczy na Wałach Chrobrego

14 września - 15 września

Drzewka i krzewy owocowe i ozdobne (liściaste i iglaste), byliny, kłącza i cebule kwiatowe, trawy ozdobne, pnącza, krzewy róż, świeże zioła, rośliny doniczkowe (w tym uwielbiane kaktusy i sukulenty), a wszystko to w licznych odmianach, znanych i lubianych oraz nierzadko zupełnie nowych i kolekcjonerskich – zaoferują producenci, którzy przyjadą specjalnie na Wały Chrobrego z wielu, odległych nawet, rejonów Polski, ale także rodzimi ogrodnicy ze Szczecina i okolic.
Będzie również ceramika i rękodzieło, mała architektura ogrodowa oraz poszukiwane szczególnie jesienią miody z najlepszych pasiek.
„Pamiętajcie o ogrodach”, to także kiermasz jadła regionalnego, czyli „Wałówka z przysmakami”. W ulicy Szczerbcowej swoje stoiska będą mieli m.in. producenci pieczywa, wędlin, serów, przetworów, słodyczy czy piwa z minibrowarów.
Zapraszamy serdecznie
w sobotę – 14 września – w godzinach od 9.00 do 18.00