Pani Porządnicka – spektakl

Teatr dla dzieci – w niedzielę 17 października o godzinie 13.00‼
„Pani Porządnicka”.
☀️ 🌤 🌈 ☀️ 🌤 🌈 ☀️ 🌤 🌈 ☀️ 🌤 🌈
Głównym tematem sztuki jest szacunek najmłodszego pokolenia do starszych; relacja pięcioletniego Bączka Kubusia i jego guwernantki Osy – Pani Porządnickiej, która opiekuje się małym bączkiem podczas nieobecności rodziców.
Humor, muzyka i ciekawa scenografia nadają przedstawieniu wiele wartości.
Liczne piosenki i zwroty akcji przyciągają uwagę publiczności, często wywołując uśmiech, ale i wzruszenie. Spektakl zawiera elementy aktywnego uczestnictwa dzieci – piosenki i zabawy ruchowe.
Autorem i reżyserem spektaklu jest Krzysztof Gajewski, a kreacje perfekcyjnie tworzą młodzi aktorzy: w podwójnej roli Pani Porządnickiej oraz Mamy Kubusia zobaczymy Marka Samborskiego, zaś Bączka Kubusia zagra Jakub Juźko.
Czas trwania programu – 50 minut.
Grupa docelowa – dzieci w przedziale wiekowym: od 4 do 8 lat.

Dom Kultury Skolwin
ul. Stołczyńska 163