Parada Mikołajów i rozświetlenie najwyższej choinki w Szczecinie

14 grudnia 2018 - 19:00 - 20:00

Już w najbliższy piątek możesz zostać świętym Mikołajem i razem z innymi miłośnikami Bożego Narodzenia stworzyć wyjątkową paradę! Przebierz się w charakterystyczny czerwony strój i przyjdź na Aleję Kwiatową w piątek 14.12 o 19:00. Mikołaje – m.in. na szczudłach, monocyklu, czy z bębnami – przejdą się wzdłuż terenu tegorocznego jarmarku: przez Aleję Kwiatową, Plac Żołnierza do Placu Lotników. Tam czekać będzie (dosłownie) wielka niespodzianka – najwyższa choinka w Szczecinie!

Nie chcesz się przebierać? Nic straconego! Przyjdź na Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowyi baw się z nami. Finałem będzie włączenie iluminacji najwyższej w Szczecinie, 18-metrowej choinki zdobionej 36 tysiącami światełek!

Koniecznie udostępnij to wydarzenie 🙂 Do zobaczenia już w piątek!

14 grudnia 2018

Aleja Kwiatowa