Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Parkrun Szczecin #184 – edycja walentynkowa

16 lutego - 09:00

Zapraszamy na #184 spotkanie w ramach parkrun Szczecin, które odbędzie się jak zawsze w sobotę – 16 lutego 2019 r. o godzinie 9:00 rano, przy parkingu Kąpieliska Arkonka.

Będzie to edycja walentynkowa, ale pod hasłem „zakochaj się w parkrun”. Zapraszamy więc absolutnie wszystkich, abyśmy zamanifestowali naszą miłość do parkrun, do biegania, do ludzi, do świata i do wszystkich istot ♥
Jak wiecie mamy wśród Nas poetów i podczas tej edycji będziemy chcieli odczytać ich kila wierszy ♥

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. Absolutnie KAŻDY jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni – ponieważ zawsze mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który pomoże i wesprze w razie potrzeby!

Weekend należy zawsze dobrze rozpocząć – najlepiej aktywnie, poprzez wspólne pokonanie pięciokilometrowej trasy parkrun.

Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem – jak wolisz!

Po biegu zawsze mamy pyszną herbatę, uśmiech i wyjątkowe rozmowy!

Udział w biegach jest całkowicie BEZPŁATNY – na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej. Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć tutaj:

http://www.parkrun.pl/szczecin/

Jednorazowa rejestracja:

http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Nie może Was zabraknąć na parkun Szczecin w tę sobotę! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy – na pewno nie pożałują.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
09:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2036157726504373/

Miejsce

Las Arkoński
Szczecin + Google Map