Pierwsze kroki Sensoplastyki

12 września - 10:00 - 15:00

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego przygotowaliśmy dla Państwa pociech nowe zajęcia w naszej placówce ? Serdecznie zapraszamy na darmowe wydarzenie dla dzieci – Pierwsze kroki Sensoplastyki®. ?
Sensoplastyka® to wielokolorowa, wielozapachowa, polisensoryczna wyśmienita zabawa dla każdego dziecka ??
Poprzez kolorową stymulację wpływamy na rozwój dzieci ?
– Wspomagamy budowanie ich świadomości ciała i przestrzeni,
– Dbamy o sprawność motoryczną ?,
– Wspieramy rozwój zmysłów,
– Wpływamy na rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę ? są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za małą motorykę – czyli pracę dłoni ?),
– Poprzez wspólne działania pogłębiamy nasz kontakt emocjonalny z dziećmi,
– i wiele wiele innych aspektów korzystnych dla rozwoju Waszych maluchów ?.
✅ Darmowe wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich dzieci ?.
❗ Obowiązują zapisy i rezerwacja miejsca poprzez wpłatę 20zł na konto bankowe – ❗100% kwoty jest zwracane po odbytym wydarzeniu przelewem zwrotnym.
✅ Jedne zajęcia trwają około półtorej godziny. Aktualnie zapisujemy na wydarzenie o 10:00 ?
✅ Chcesz zapisać swoje dziecko? Napisz do nas lub zadzwoń ? 514 681 931.
✅ Sensoplastyka® na dobre zagości w naszej placówce. Organizowane wydarzenie ma charakter promocyjny i pokazowy. Rodzice razem z dziećmi są mile widziani
? Zapraszamy.

Centrum Terapii Mamy i Dziecka