Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierwszy Bazar Smakoszy w 2019

6 stycznia 2019 - 10:00 - 15:00

PIERWSZY BAZAR SMAKOSZY 2019 ROKU! ♥

W niedzielę 6 stycznia w OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się pierwszy w 2019 roku Bazar Smakoszy, na który serdecznie zapraszamy w godz. 10-15.

Na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia, która w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich! ♥

WSTĘP NA Szczeciński Bazar Smakoszy ORAZ PARKING NA TERENIE OFF Marina SĄ BEZPŁATNE.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:

* telefonicznie: Anna Fiodorowicz (organizator):
+48 729 197 005,
* poprzez wiadomość na facebooku.

DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ 6 STYCZNIA NA SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
6 stycznia 2019
Czas:
10:00 - 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1127792974050335/

Miejsce

OFF Marina
ul. Chmielewskiego 18
Szczecin, 70-028
+ Google Map