Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Pierwszy Szczeciński Turniej VR – Beat Saber

8 lutego - 10:00 - 20:00

Zostań wojownikiem JEDI 🔥

Pokaż, na co Cię stać, przecinając mieczami świetlnymi przeszkody w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Czekać na Was będzie aż 6 stanowisk VR, na których przygotowaliśmy pierwszy Szczeciński Turniej „VR Planet Cup”. W turnieju uczestnicy zmierzą się w dyscyplinie zwanej „Beat Saber”. Czekają na was urozmaicone, muzyczno-ruchowe wyzwania w wirtualnej rzeczywistości i co najważniejsze – szansa na nagrodę! 🥇 Dla nowicjuszy zapewnimy stację treningową. 👊 Zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Turniej będzie organizowany jednocześnie dla obu poziomów.

Gwarantujemy świetną zabawę!👌
Przyjdź i przekonaj się sam.

Zasady:

Profesjonalni gracze zmierzą się ze sobą w systemie turniejowym (drzewko), gdzie rozlosujemy pary, następnie każda para zagra w 2 piosenki 1 vs 1 (każdy zagra do wybranej przez siebie piosenki oraz do tej, którą wybierze przeciwnik). Przeciwnicy grają między sobą do dwóch wygranych, w przypadku remisu – trzeci utwór wybierze komisja konkursowa.

Zwycięzca przechodzi do następnego etapu i tak aż do finału. Piosenki finałowe również wybierze komisja, będą to 3 tytuły. Do dyspozycji będą 2 stanowiska.

Turniej amatorski będzie przeprowadzony w systemie rankingowym, gdzie 3 pierwsze miejsca na każdym stanowisku zostaną nagrodzone na koniec dnia i o zwycięstwie zadecyduje najlepszy wynik. Do dyspozycji będą 3 stanowiska, do każdego z nich będzie przypisany konkretny utwór, który zostanie przydzielony na początku za pomocą losowania. Wyniki będą przedstawione na koniec dnia. Rozdanie nagród podczas ogłoszenia wyników, ewentualnie dla już nieobecnych możliwość ich odebrania we wskazanym miejscu i terminie.

Do wyboru będą 3 stacje z dedykowaną piosenką, każdy z uczestników może spróbować swoich sił na każdej ze stacji. W przypadku, gdy jedna i ta sama osoba okaże się najlepsza na więcej niż jednej stacji, otrzyma tylko jedną nagrodę za utwór z najlepszym miejscem i wynikiem. W pozostałych utworach nagrody przechodzą na kolejną osobę z najwyższym wynikiem. Udostępnione będzie również stanowisko treningowe, gdzie nowi gracze będą mogli poćwiczyć przed wzięciem udziału w oficjalnej rozgrywce. W turnieju mogą wziąć udział osoby powyżej 10. roku życia.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W TURNIEJU NALEŻY WYPEŁNIĆ I PRZESŁAĆ FORMULARZ DOSTĘPNY TUTAJ:

http://bit.ly/TURNIEJ-VR

Beat Saber: https://www.youtube.com/watch?v=-YDHce–uYw

https://vrplanet.com.pl
https://www.facebook.com/vrplanetszczecin/

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
8 lutego
Czas:
10:00 - 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/113526946737704/

Miejsce

Roofa
Bohaterów Warszawy 42
Szczecin,
+ Google Map