Piknik nad Odrą 2021

19 czerwca 2021 - 20 czerwca 2021

Już w czerwcu ponownie spotkamy się na nabrzeżu Odry w Szczecinie! W tym roku sezon wakacyjny otwieramy Festiwalem Podróży i Czasu Wolnego „Piknik nad Odrą”.
Odwiedźcie wyjątkowe strefy festiwalowe:
✈ Zatoka Podróży
Wspólnie z nami zaplanujcie urlop! Pośród Wystawców jubileuszowych 30. targów turystycznych znajdziecie przedstawicieli miast oraz regionów z kraju i zagranicy, obiekty noclegowe, organizatorów turystyki oraz sanatoria i parki rozrywki!
🍲 Wielkie Gotowanie
Z pewnością czekacie na pyszną zupę wrzącą od rana w wielkim kotle. Jak zawsze rozdamy Uczestnikom kilka tysięcy porcji wyjątkowej regionalnej potrawy. W tym roku nie zapomnimy również o naszych pupilach.
🧘‍♂ Park Czasu Wolnego
Znajdź lub rozwijaj swoje hobby! Strefa dla tych, którzy nie lubią się nudzić i szukają pomysłów na to, jak spędzić czas wolny. Nasi Wystawcy zaproponują Wam różnorodne kursy, szkolenia i warsztaty, zajęcia językowe i sportowe.
🧸 Jarmark Rozmaitości
Strefa dla twórców biżuterii, rękodzieła, mody oraz gier i zabawek dla dzieci, ale nie tylko. To również strefa gastronomiczna, w której odnajdują się miłośnicy słodkich i słonych przekąsek.
🥨 Aleja Produktów Tradycyjnych
Regionalne smaki wpisane na oficjalną Listę Produktów Tradycyjnych zebrane w jednym miejscu. Czekają tu na Was produkty z różnych zakątków Polski.
🍔 Przystań Food Trucków
Mobilne restauracje zakotwiczą nad Odrą, aby serwować specjały z różnych stron świata.
🍻 Strefa Browarów Rzemieślniczych
Spróbujecie tu wyjątkowego piwa rzemieślniczego z licznych lokalnych browarów i zrelaksujecie się w ogródkach piwnych.
🎡 Wesołe Miasteczko
Jak co roku, nad Odrą pojawią się kolejki, karuzele, dmuchańce, strzelnice, trampoliny. Uczestnikom fundujemy skok adrenaliny, a dzieciakom godziny świetnej zabawy.

Początek:
19 czerwca 2021