• To event minęło.

Pinokio – spektakl

3 lutego - 11:00 - 12:30

Dla dzieci od 6 lat.

Niezwykła historia drewnianego pajacyka, który miał jedno wielkie marzenie: stać się prawdziwym chłopcem.

Pinokio, pajacyk wystrugany z magicznego drzewa, chodzi, mówi i dokazuje jak zwykłe dzieci. Niestety, również jak niektóre z tych dzieci – Pinokio jest trochę leniwy. Nie chce mu się chodzić do szkoły ani uczyć, zamiast tego woli bawić się i zajadać smakołyki. Bywa też czasem zarozumiały, roztargniony albo nieuprzejmy. Zachowanie Pinokia bardzo martwi jego przybranego tatę – Dżepetta.

Mały pajacyk ma jedno wielkie marzenie: stać się prawdziwym chłopcem. Czy jednak takie marzenie może się spełnić? Podobno tak – gdy jest się grzecznym. Jak tu jednak być grzecznym, gdy wkoło tyle pokus – a największą z nich jest podróż do Krainy Zabawek, gdzie można cały czas próżnować. Ale czy można stamtąd powrócić?

Teatr Lalek Pleciuga
Plac Teatralny 1