PixeLOVE szaleństwo – dwa dni zabawy i nauki z Minecraft

21 lutego - 22 lutego

Przed nami dwa dni wyjątkowych atrakcji dla dzieci w Galeria Handlowa Turzyn. ?

W dniach 21–22 lutego odbędzie się tu PixeLOVE szaleństwo rodem z najbardziej popularnych gier komputerowych ? – Minecraft, Snake, LEGO Worlds i Roblox.

Najmłodsi będą rozwijać twórcze myślenie, poznawać podstawy programowania poprzez zabawę oraz odkrywać wirtualną rzeczywistość i świat 3D, który można stworzyć w programie MinecraftEdu. Zapraszamy graczy w różnym wieku, miłośników Minecraft oraz głodnych komputerowej wiedzy do Strefy Roofa.

Wejdź do świata gier komputerowych i przekonaj się, że mogą one posłużyć nie tylko rozrywce! Na uczestników wydarzenia czekają specjalne strefy z pikselowymi atrakcjami.
Przestrzeń Roofa zostanie podzielona na:
? strefę główną z konkursami wiedzy o Minecraft,
? strefę z goglami VR, gdzie będzie można przenieść się do wirtualnego świata,
? strefę PC, w której uczestnicy mogą zagrać dla zabawy lub spróbować programowania w najpopularniejszym tytule, jakim jest Minecraft,
? strefę kreatywną, gdzie będzie można zmaterializować swoje marzenia z drukarkami 3D oraz wyczarować arcydzieło z użyciem pisaków 3D,
? strefę zabawy, w której będzie można pograć m.in. w Roblox czy Lego Worlds,
? strefę malucha z grami edukacyjnymi, rysowaniem i tworzeniem.

Wydarzenie PixeLOVE szaleństwo odbędzie się w piątek i sobotę (21–22 lutego) w godz. 10:00–20:00 w przestrzeni Roofa na pierwszym piętrze Galeria Handlowa Turzyn. ?

Wstęp BEZPŁATNY!

Start: