PlanszoweLove – dzień gier planszowych w Kids Arenie

20 czerwca - 10:00 - 19:00

Lubisz kreatywnie spędzać czas? Interesujesz się grami planszowymi, ale ich nie masz, bądź nie masz towarzyszy do gry? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! 🙂

Zapraszamy na PlanszoweLove do Kids Areny wszystkich miłośników i amatorów gier planszowych, w każdym wieku! Zaproś znajomych, przyjdź z rodziną, zabierz dobry humor i baw się razem z nami!

Podczas wydarzenia będziesz mieć możliwość zagrania pod kosmicznymi kopułami w mnóstwo gier z naszej kolekcji. Gry logiczne, zręcznościowe, dla małych, dużych, do gry parą lub dużą grupą – każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie Waszych ulubionych tytułów. Jeśli akurat nie masz ochoty na gry planszowe nic nie szkodzi! Do waszego dostępu oddajemy też konsole z najpopularniejszymi grami oraz stół do piłkarzyków. W programie jest również malowanie buzi oraz zajęcia plastyczne.

Każdy gracz wie, że gry idealnie łączą się z jedzeniem. Jednak podczas Planszowe Love nie musicie wynosić niczego z domu. Restauracja Sferyczna serwować będzie pyszne burgery, pizze, słodkie i słone przekąski a także orzeźwiający napój.

Obecnie trwa PROMOCJA!
Całodniowy bilet do Kids Areny w cenie 29 zł! (dwóch opiekunów wchodzi z dzieckiem bezpłatnie!)

Serdecznie zapraszamy!
Mieścimy się przy ul. Staszica 1 (obok rynku Manhattan)

PROGRAM:
12.00 – 13.00 – Gry planszowe (wybór gier)
13.00 – 14.00 – Malowanie twarzy
14.00 – 15.30 – Wspólne tworzenie plakatu Kids Areny