Planszówki z Marceliną Szwarc

10 lipca 2021 - 12:00 - 18:00

Gry planszowe stały się jedną z ulubionych rozrywek. Nie ma się czemu dziwić – doskonale integrują młodsze i starsze pokolenia, a dla dzieci w wieku szkolnym to jedna z najlepszych form ćwiczeń logicznego myślenia oraz nauki przez zabawę. 🆒🎉
Planszówkowe spotkanie na Roofie w Galerii Turzyn odbędzie się w sobotę 10 lipca w godzinach 12:00 – 18:00. Poprowadzi je Marcelina Szwarc, która nazywana jest pierwszą nauczycielką gier planszowych w Polsce. Fotograf, pedagog wczesnoszkolny oraz mama dwójki dzieci zaprosi najmłodszych i starszych gości w niezwykły świat kostek, pionków i kart do gry. Dzieci będą poznawać tajniki planszówek, a dorośli będą mogli dowiedzieć się, które gry najlepiej poprawią kreatywność i zdolności logiczne ich dzieci. Wspaniała zabawa w myślenie gwarantowana!
Wejście na Roofę znajduje się w wyjściu na parking, na I piętrze Galerii Handlowej Turzyn, obok sklepu Reserved.
Serdecznie zapraszamy!
Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

10 lipca 2021
Godzina: