Planszówki z Marceliną Szwarc

5 września - 11:00 - 17:00

W najbliższą sobotę 5 września zapraszamy do Letniej Strefy Na Roofie w Galeria Handlowa Turzyn. ? Tym razem na młodszych i starszych czekamy w towarzystwie gier planszowych!
Planszówki to doskonałe ćwiczenia z logicznego myślenia oraz sprawdzian dla wyobraźni. Warsztaty poprowadzi specjalistka z zakresu gier planszowych – Marcelina Szwarc. ?
Gry planszowe stały się jedną z ulubionych rozrywek. Nie ma się czemu dziwić – doskonale integrują młodsze i starsze pokolenie, a dla dzieci w wieku szkolnym to jedna z najlepszych form ćwiczeń logicznego myślenia oraz nauki przez zabawę. Na rynku dostępne są gry rozwijające inteligencję, uczące matematyki, języków obcych, a nawet podstaw ekonomii i biznesu! ? Wszystkie doskonale pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że wspólny czas staje się bezcenny. Która gra spotka się z największym zainteresowaniem naszych dzieci? Wystarczy przyjść i… zagrać.
Planszówkowe spotkanie w Letniej Strefie Na Roofie w Galerii Turzyn poprowadzi Marcelina Szwarc, która nazywana jest pierwszą nauczycielką gier planszowych w Polsce. Fotograf, pedagog wczesnoszkolny oraz mama dwójki dzieci zaprosi najmłodszych i starszych gości w niezwykły świat kostek, pionków i kart do gry. Dzieci będą poznawać tajniki planszówek, a dorośli będą mogli dowiedzieć się, które gry najlepiej poprawią kreatywność i zdolności logiczne ich dzieci. Wspaniała zabawa w myślenie gwarantowana!
Wejście na Roofę znajduje się w wyjściu na parking, na I . piętrze Galerii Handlowej Turzyn, obok sklepu Reserved.
Serdecznie zapraszamy!

Galeria Handlowa Turzyn