Plener literacki „Odkryj książkę na nowo” 2019

14 czerwca 2019 - 16 czerwca 2019

Zapraszamy na 8. edycję Pleneru „Odkryj książkę na nowo”, która odbędzie się w nowej lokalizacji – na Łasztowni, rzecznej wyspie w centrum Szczecina, w sąsiedztwie Centrum Kultury Stara Rzeźnia.

Inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia jest Szczecińska Agencja Artystyczna, a jego współorganizatorem Murator EXPO, przy merytorycznej współpracy spółki Targi Książki.

W 2018 roku przez trzy dni Plener odwiedziło blisko 13 tysięcy osób! Na uczestników czekało ponad 20 znanych i lubianych autorów oraz bogata oferta książek z blisko 40 wydawnictw.
Ważnym wydarzeniem towarzyszącym plenerowi jest gala Nagrody Literackiej dla Autorki GRYFIA, przyznawanej przez redakcję Kuriera Szczecińskiego.

Start:
14 czerwca 2019