Po stareńkim Szczecinie. Spacer z Kamienica_w_lesie

22 lutego - 11:00 - 14:30

Serdecznie zapraszam na kamieniczny spacer ze mną podczas VIII Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Szczecinie. Zobaczymy stareńkie kamieniczne wnętrza na Pocztowej 19 w przestrzeni, którą dla Was przywracam do życia, przepiękne piece na Pocztowej 8 w siedzibie portalu @wszczecinie.pl, okładzinę ścienną na Żółkiewskiego 2 w „Pralni” Aleksego Pawlaka, wspaniale zachowaną ladę sklepową na Krzywoustego 53, prześwity bramowe na Bałuki 22, Śląskiej 41, dziedziniec i wnętrze antykwariatu na Świętego Wojciecha 1. A na koniec wnętrza w Cafe Berlin na Bałuki 17, gdzie zapraszam na kawę i bezę wraz z kawiarenką Cafe Berlin i Hanią Komór @always_and_forever_hungry. Do zobaczenia.

Plac Lotników