Podwórkowy Dom Kultury #2 | Dąbie

25 września - 26 września

Hej Dąbie! Zapraszamy do Podwórkowego Domu Kultury! Wyjdźcie z domu, posłuchajcie dobrej muzyki i zróbcie z nami roślinne totemy. Będziemy na Was czekać 25 i 26 września w

Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie

i w zielonej przestrzeni Placu Słowiańskiego (w zależności od pogody).

Co w planie?
🎻

Duo Con Fuoco

| KONCERT | 25 września, g. 18.00
Wyjdźcie z domu na koncert! Podwórkowy Dom Kultury tym razem połączy siły z prawdziwym domem kultury i zaprasza na kameralny występ Duo con Fuoco. To duet, który tworzą Edyta Wolańska (skrzypce) i Oleg Wolański (akordeon). Powstał w 2015 roku z inicjatywy dwójki młodych muzyków, absolwentów oraz wykładowców wyższych uczelni artystycznych, których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do muzyki kameralnej. W programie koncertu znajdzie się trochę klasyki, trochę gorących rytmów tanga, a na pewno dużo ognia! WSTĘP WOLNY.

💚 Totemy | WARSZTATY DLA MAŁYCH I DUŻYCH | 26 września g. 14.00-18.00
Warsztaty dla rodzin, przyjaciół, znajomych, sąsiadów. Dla małych i dużych! W czasie warsztatów stworzymy grupę 5 totemów, czyli niezwykłych konstrukcji, które – wg niektórych wierzeń – odnoszą się do połączeń między ludźmi a tym, co wokół. Jako że jesteśmy w jednym z najbardziej zielonych miejsc w Szczecinie, nasz totem będzie właśnie taki! Ale potrzebujemy Waszej pomocy 😊 Każdy z uczestników wykona swój “koralik”, czyli pomaluje jedną z ceramicznych doniczek, używając 3 kolorów. Skończone donice na koniec połączymy, tworząc totem, który dodatkowo zazieleni się za sprawą posadzonych w nim roślin. Wspólne dzieło stanie w przestrzeni

Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie

. Warsztaty prowadzą: Ada Krawczak i Grześ Piaseczny.
➡️ Jak wziąć udział?
Umawiamy się na konkretną godzinę (14.00, 15.00, 16.00, 17.00). W każdej turze może wziąć udział 10 osób. Zapisy i szczegóły: ada@oswajaniesztuki.pl.

😷 Prosimy wszystkich o odpowiedzialność – pamiętajmy, że to nie koniec naszej walki z wirusem. Zakładajcie maseczki/przyłbice i trzymajcie dystans. Dziękujemy!
🌼 Dziękujemy

Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie

za zaproszenie i wsparcie!

Start:
Koniec: