• To event minęło.

Poranki w Multikinie: Psi Patrol

7 września - 8 września

Psi Patrol powraca na wielki ekran Multikina. Podczas porannych, weekendowych seansów obejrzymy nowe, nieprezentowane w Polsce odcinki 6 serii. Pierwsze pokazy już 31 sierpnia.
OPISY PREZENTOWANYCH ODCINKÓW:

Epizod 1:
Część 1: „Pieski ratują pingwiny”
Gdy kra lodu z trzema uwięzionymi pingwinami przedostaje się do dżungli, pieski muszą pomóc ptakom w powrocie do ich lodowatego domu.
Część 2: „Pieski ratują frachtowiec”
Kapitan Turbot zostawia pod pieką Danny’ego latarnie morską. Zmierza ku niej frachtowiec.
Epizod 2:
Część 1: „Misja ratunkowa: Psi Patrol ochładza zatokę”
Jest bardzo gorący dzień w Zatoce Przygód i różne rzeczy zaczynają topnieć. Potrzeba dużo energii, by wszystko schłodzić i sytuacja wróciła do normy
Część 2: „Misja ratunkowa: Pieski i zagadka znikających telefonów”

W Zatoce Przygód zaczynają znikać telefony. Policyjny psi nos podsunie im rozwikłanie tajemnicy.
Epizod 2:
Cz. 1: „Pieski ratują festiwal melonów”.
Burmistrz ma w planie wygranie wielkiego konkursu hodowców melonów. Jednak gdy ogromne warzywo zaczyna staczać się po ulicach, w mieście wybucha chaos.
Cz. 2: „Pieski ratują krowę”.
Ciężarówka rolnika Ala zatrzymała się na uszkodzonym moście. Psi Patrol musi wkroczyć do akcji, by uratować pasażerów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz
skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki z Psim Patrolem zapraszamy do 30 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

Start:
Koniec: