Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato 2020 – Bezpłatne Warsztaty

25 czerwca - 10:00 - 11:00

Ruszamy z kolejną edycją zajęć muzycznych dla rodziców, dziadków, rodzeństwa, opiekunek, niań – słowem dla całych rodzin.

Akcja pod hasłem „Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato” to bezpłatne warsztaty śpiewania kołysanek zarówno dla przyszłych mam i tatusiów, kobiet w ciąży, jak i dla obecnych rodziców, dziadków, czy też starszego rodzeństwa niedawno narodzonych bobasków.

Na zajęcia śpiewu kołysanek rodzice mogą przyjść ze swoimi maluszkami. Kilkumiesięczne pełzaczki będą miały do dyspozycji piankowe maty, a starsze dzieci będą mogły spróbować gry na instrumentach.

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego włącza się w ogólnopolską akcję, która w roku 2017 uzyskała rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych oraz Honorowy Patronat Rzecznika Praw Dziecka.

Czego można się spodziewać podczas zajęć? Solidnej porcji wiedzy w zakresie umiejętności śpiewania kołysanek dla swoich milusińskich.

Warsztaty są bezpłatne, warto natomiast zarezerwować sobie miejsce podczas zajęć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer 91 423 26 55.

Spotykamy się w auli Willi Grawitza przy Alei Wojska Polskiego 115 w Szczecinie.

Projekt dofinansowany jest z budżetu Miasta Szczecin.

Willa Grawitza
Al. Wojska Polskiego 115