Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato

16 maja 2019 - 10:00 - 11:30

Ruszamy z kolejną edycją zajęć muzycznych dla rodziców, dziadków, rodzeństwa – słowem dla całych rodzin.
Akcja pod hasłem „Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato” to bezpłatne warsztaty śpiewania kołysanek zarówno dla przyszłych mam i tatusiów, kobiet w ciąży, jak i dla obecnych rodziców, dziadków, czy też starszego rodzeństwa niedawno narodzonych bobasków.
Na zajęcia śpiewu kołysanek rodzice mogą przyjść ze swoimi maluszkami. Kilkumiesięczne pełzaczki będą miały do dyspozycji piankowe maty, a starsze dzieci będą mogły spróbować gry na instrumentach.
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego włącza się w ogólnopolską akcję, która w roku 2017 uzyskała rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych oraz Honorowy Patronat Rzecznika Praw Dziecka.
Czego można się spodziewać podczas zajęć? Solidnej porcji wiedzy w zakresie umiejętności śpiewania kołysanek dla swoich milusińskich.
Warsztaty są bezpłatne, warto natomiast zarezerwować sobie miejsce podczas zajęć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.
Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod numer 91 423 26 55.
Spotykamy się w majowe czwartki: 16, 23, 30 maja o godzinie 10:00 w Willi Grawitza przy Alei Wojska Polskiego 115 w Szczecinie.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
16 maja 2019
Czas:
10:00 - 11:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/286490822293972/

Miejsce

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia Im.Tadeusza Szeligowskiego
al. Wojska Polskiego 115
Szczecin,
+ Google Map