Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Premiera książki „Harry Potter. Podróż przez historie magii”

15 lutego 2018 - 17:00 - 18:00

FiKa zaprasza!
Tego dnia kupisz wyjątkowo z rabatem książkę!
„HARRY POTTER. Podróż przez historię magii”

autor: British Library
przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
wydawca: Media Rodzina

Jest ona nieocenionym źródłem rzetelnej wiedzy i cennym skarbem dla każdego fana Harry’ego Pottera! Bogato ilustrowana książka towarzysząca wystawie Biblioteki Brytyjskiej zorganizowanej na dwudziestolecie wydania „Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego”. Obok ciekawostek z zakresu historii magii, astronomii, zoologii, botaniki, wróżbiarstwa, eliksirów i alchemii, album zawiera przepiękne prace autorstwa Jima Kaya, które ukazały się w ilustrowanych wydaniach serii – szkice, studia oraz ostateczne wersje podobizn profesorów Hogwartu, magicznych istot i nie tylko. Bezcenne są materiały z prywatnej kolekcji J.K. Rowling, w tym niepublikowane dotąd ilustracje i odręczne zapiski autorki.

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu.
Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyna pamiątka z przeszłości to zagadkowa blizna na jego czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi? Harry nigdy by się nie spodziewał, że można latać na miotle, znać bardzo pożyteczne zaklęcia i nosić pelerynę – niewidkę. Nigdy by też nie przyszłoby mu do głowy, że to właśnie on stoczy walkę z potężnym i złym Lordem Voldemortem.
Piękna opowieść o przyjaźni i odwadze.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
15 lutego 2018
Czas:
17:00 - 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/264344774100106/

Miejsce