Premiera książki. Piotruś Nieustraszony

5 grudnia 2020 - 11:00 - 15:00

Z niebywałą przyjemnością zapraszamy Was na spotkanie z Aleksandrą Szwajdą i jej zupełnie autorską książką, która zachwyca od pierwszego spojrzenia przez latarkę, która jest nieodłącznym elementem czytania tej książki.
„Piotruś Nieustraszony”, to książka jakiej jeszcze nie było, książka pełna „magii”, książka która pokazuje, że strach ma tylko wielkie oczy i tak naprawdę nie ma się czego bać. Rodzicom pokazuje drogę postępowania w walce z „potworami” ich dzieci, a dzieciom pomaga przezwyciężyć nocne lęki.
Wszystkie książki mają swojego bohatera, którego losy uważnie śledzi mały odbiorca – a co gdyby bohater książki starał się przelać swój świat do świata odbiorcy, rozmawiać z nim i pokazywać, że rzeczywistość nie jest taka straszna, jak ją malują? A gdyby bohater urzeczywistniał wszystko to, o czym mówi? Każdy maluch byłby zachwycony, gdyby mógł przeżywać to samo, co książkowa postać i bawić się tymi samymi rzeczami, które znajdują się na ilustracjach. Dzięki tej książce jest to właśnie możliwe. Głównym bohaterem, z którym można się utożsamić, jest Piotruś. Otoczony miłością i zrozumieniem rodziców stawia czoło swoim nocnym lękom, zyskując tytuł Piotrusia Nieustraszonego.
Autorka dołożyła wszelkich starań, aby książka była ciekawa i pełna pozytywnych emocji dla każdego małego odbiorcy, któremu choć raz zdarzyło się przestraszyć czegoś w ciemności. Publikacja łączy więzi rodzinne, oswaja z lękiem, bawi i uczy, a dodatkowo dzięki świecącym elementom przenosi dziecko w krainę tajemniczych przygód.
* W związku z Pandemią COVID-19 wywołanej przez koronawirusa SARS – CoV-2 wydarzenie jest realizowane w ograniczonej ilości osób dostosowanej wg wytycznych organów sanitarnych.
* W celu zachowania wszelkich zasad
uczestnicy zobowiązani będą do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia oraz uczestnictwa w maseczkach oraz poddanie rąk do dezynfekcji dostępnej u organizatora.
*Obowiązują maseczki
Do zobaczenia!