PSZCZÓŁKA MAJA: MAŁY WIELKI SKARB – seanse z konkursami

6 listopada - 7 listopada

Maja to sprytna, zwinna i rezolutna pszczółka uwielbiana przez dzieci! Razem ze swym przyjacielem Guciem zabiera nas w coraz to nowe przygody. Przekonajcie się, co tym razem spotka ich na wielkiej łące.

Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki. Na dodatek wkrótce okaże się, że pestka tak naprawdę jest jajkiem, z którego wykluje się mała sympatyczna, ale nieco nieogarnięta mrówka.

Czas trwania filmu: 88 min.

Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania.

Cennik:

• Na seanse „Pszczółka Maja: mały wielki skarb” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

Kino Helios
ul. Bolesława Krzywoustego 9-10