Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Raniutto – sensorki/ONLINE

29 maja - 11:00

Tematem kolejnego odcinka warsztatów Raniutto jest czas. Podczas utworów wykonywanych przez muzyków orkiestry zabrzmi niejeden zegar. Nasze Sensorki, poprzez zabawy, wyjaśnią co tak naprawdę określa czas w muzyce. Choć nasze Robaczki czasu nie liczą, zapraszamy na premierę nowego odcinka w sobotę o 11:00!
Drodzy rodzice i opiekunowie, przygotujcie dla swoich dzieci:
– dwie kolorowe chustki;
– trójkąt lub szklankę;
– łyżkę;
– dwa duże arkusze papieru;
– poduszkę;
– kredki.
Warsztaty Raniutto Sensorki poświęcone są niezwykle ważnej integracji zmysłów. Czym jest integracja sensoryczna i dlaczego jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu najmłodszych? Dzięki niej możemy odbierać oraz interpretować bodźce zmysłowe, przez co świat jest dla nas dostępny, przyjemny i niestraszny. Nasze dwie Sensorki – Natalia Wesołowska i Alina Krzyżewska to specjalistki i mentorki w zakresie odbioru dźwięków. Wraz z niezastąpionymi filharmonikami pokażą najmłodszym odkrywcze i angażujące zmysły ćwiczenia muzyczne. Aktywnymi twórcami warsztatów będą również rodzice – Sensorki podpowiedzą im, w jaki sposób można aktywnie obserwować pociechy i wspólnie z nimi odkrywać muzyczną wrażliwość. Będziemy dotykać, smakować, oglądać, wąchać i słuchać muzyki. Bądźcie z nami!
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
29 maja
Czas:
11:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/FilharmoniaSZN/posts/3495590537207358