Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Raniutto sensorki

19 grudnia 2020 - 11:15 - 11:45

Warsztaty online (bez udziału publiczności) dla dzieci w wieku 1-3 lat.
Bezpłatna transmisja na kanałach Filharmonii w Szczecinie w serwisach Facebook i YouTube http://bit.ly/EduFilharmoniaYT.
Nowy cykl, uwielbianych przez najmłodszych melomanów, warsztatów Raniutto poświęcimy niezwykle ważnej integracji zmysłów.
Czym jest integracja sensoryczna i dlaczego jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu najmłodszych? Dzięki niej możemy odbierać oraz interpretować bodźce zmysłowe, przez co świat jest dla nas dostępny, przyjemny i niestraszny.
Nasze dwie Sensorki – specjalistki i mentorki w zakresie odbioru dźwięków – wraz z niezastąpionymi filharmonikami pokażą najmłodszym odkrywcze i angażujące zmysły ćwiczenia muzyczne.
Aktywnymi twórcami warsztatów będą również rodzice – Sensorki podpowiedzą im, w jaki sposób można aktywnie obserwować pociechy i wspólnie z nimi odkrywać muzyczną wrażliwość. Będziemy dotykać, smakować, oglądać, wąchać i słuchać muzyki. Bądźcie z nami!
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
19 grudnia 2020
Czas:
11:15 - 11:45
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/785021398732399