Rowerowe zwiedzanie Cmentarza Centralnego

9 października - 14:00 - 16:30

Zapraszam na rowerową wycieczkę z historią Szczecina w tle – z przewodniczką miejską Joanną Olszowską.
Cmentarz Centralny na rowerze ?
Tak – uważam, że jest to bardzo dobra metoda na zwiedzanie i przemieszczanie się po tym Cmentarzu- Parku .
Cmentarz Centralny jest największy w Polsce !!! Trzeci pod względem wielkości w Europie ! Jest piękny i tajemniczy.
Jeżeli ktoś chce przyłączyć się – zapraszam 9-go października w sobotę o godzinie 14.00 -zbiórka pod Bramą Główną Cmentarza ( od ul. Ku Słońcu oczywiście )
Będziemy jeździć na rowerach znanymi drogami ale i … chciałabym Wam pokazać mniej znane zakamarki Cmentarza.
( Ubierzcie się odpowiednio, zabezpieczcie przed komarami, weźcie bidon lub butelkę z wodą lub herbatą )
Wycieczkę odwołuję tylko z powodu deszczu – ale mam nadzieję, że padać nie będzie
Joanna Olszowska – przewodniczka po Szczecinie, zakochana w Cmentarzu Centralnym
Każdy jedzie na swoim rowerze, przygotowanym do jazdy i na własną odpowiedzialność