• To event minęło.

Różanka Dzieciom

23 czerwca - 11:00 - 14:00

Warsztaty  i koncert – „Polski folklor  tradycyjna muzyka, taniec i śpiew”. Uczestnicy warsztatów zapoznają się z historią polskiej muzyki, zainspirowanej polskim folklorem. W programie warsztaty wokalne, prezentacje oryginalnych strojów tradycyjnych z różnych regionów Polski oraz pokaz i nauka polskich tańców ludowych wraz ze wspólnym śpiewaniem piosenek. Warsztaty poprowadzi Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg”.

Warsztaty plastyczne  – „Rajskie ptaki w Rajskim Ogrodzie”- zawieszka/ element dekoracyjny – pobudzenie wyobraźni dziecka, rozwój kreatywności. Odbiorcy za pomocą różnych materiałów stworzą „rajskie ptaki”, które funkcjonować będą jako element dekoracyjny w formie zawieszki, dając możliwość dekoracji pobliskich drzew i krzewów.

(Informacja ze strony wydarzenia)

Różanka
ul.Pawła Jasienicy 3
Szczecin, 70-002

Polub, a żadne wydarzenie Ci nie umknie!