Różanka dzieciom na Wyspie Grodzkiej

2 sierpnia - 13:00 - 15:00

„Różanka Dzieciom 2020” to kolejna edycja interdyscyplinarnego projektu Szczecińskiej Agencji Artystycznej, na który składa się cykl warsztatów twórczych z zakresu teatru, literatury, plastyki, designu i muzyki.
Uwaga! Tym razem zapraszamy na Wyspę Grodzką.

Warsztatom towarzyszą spektakle teatralne – tłumaczone na język migowy, interaktywne międzypokoleniowe czytanki, wykłady i prezentacje twórcze. „Różanka Dzieciom” jest propozycją działań twórczych realizowanych w formule otwartej. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne i każdy kto ma ochotę może wziąć w nich udział.

Artystyczne wydarzenia odbywają się w każdą niedzielę, od 12 lipca do 30 sierpnia 2020 r. w godzinach 13.00-15.00 na Wyspie Grodzkiej na Łasztowni.

Dla każdego z uczestników zostanie przygotowany pakiet z art. plastycznymi do wykonania warsztatu.

2 sierpnia

Wyspa Grodzka