Różany Ogród Sztuki

14 lipca 2019 - 11:00 - 14:00

14. lipca, niedziela

godz. 12.00-13.00

Koncert  „Krąg Szczecinowi” z okazji obchodów 50-lecia działalności Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg”.

Warsztaty:

MALOWANY KONIK  – PO POLSKICH DRÓŻKACH

Warsztaty na których powstaną folkowe koniki i wózki inspirowane piosenką „Malowany wózek”.

JAK UBIERAŁA SIĘ DOBRAWA – PO POLSKICH DRÓŻKACH

Podczas warsztatów wykonamy tzw. czółko. Była to typowa ozdoba Słowianek, na którą składała się pięknie zdobiona opaska noszona na głowie.

ORIGAMI – warsztaty japońskiej sztuki składania papieru.

godz.13.00-14.00

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg” – warsztaty taneczne, wokalne i rękodzielnicze dla różnych grup wiekowych, których celem będzie poznanie polskiego dziedzictwa kulturowego oraz integracja międzypokoleniowa.

14 lipca 2019

Różanka