Rozpuszczone Dzieciaki. micro_wyprawa 5+

10 lutego - 14 lutego

Od godziny 10.00 do 13.00

Nie ma szkoły! Więcej czasu, więc zapraszam WAS do LASu! ????

W pierwszym tygodniu ferii @RozpuszczoneDzieciaki zapraszają ma przygodę Starszaków Szkolniaków????

Codziennie rano rusza #microwyprawa do Puszczy Bukowej, podczas której, w zależności od energii grupy planujemy:
? budowanie szałasów,
? rozpalanie ogniska i przyrządzanie pysznych przekąsek
?leśne rękodzieło
?poszukiwanie skarbów natury i geocaching
?odkrywanie tajemnic Puszczy i moc opowieści
oraz
duuużo wolnej zabawy i miejsca na zachwyt nad zmieniającą się naturą, którą tak trudno dostrzec zza szkolnych murów.

To czas na przygodę, ale też nawiązywanie nowych relacji i przyjaźni, a także poznawanie samego siebie, swoich ograniczeń i potencjału.
To ogromna dawka NATURY, świeżego powietrza i opowieści, z których się dowiecie się „O czym szumią DRZEWA”

Plan jest taki, by jak największą część czasu spędzić na zewnątrz, w naturze, niezależnie od pogody 😉
Zatem:
1. Wpierw ruszamy w Puszczę na #micro_wyprawę, czyli po samo dobro płynące z kontaktu z naturą ???
2.by wrócić wspólnie do @mini studio, naszej bazy ulokowanej w pobliżu, gdzie można się ogrzać, napić herbatki i z „przewietrzoną głową” spędzić resztę czasu na twórczym działaniu.
Do dyspozycji mamy tony wełny?
i naukę filcowania oraz zabawę malarską? w naszej pracowni albo leśną stolarkę?
???????

#microwyprawy5+- dedykowane są dzieciom starszym, które mogą pozostać z nami w lesie bez obecności i nadzoru rodziców.

*Jeśli rodzic/opiekun, będzie miał czas i ochotę ruszyć z nami, oczywiście zapraszamy 😉

#microwypraw5+ odbywają się na terenie Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa, w okolicy osiedla Bukowego- miejsce spotkania
ul.Chłopska, wiadukt Klęskowo

#microwyprawy5+ prowadzone są z pasją przez doświadczonych pedagogów Marta Wroblewska i Rafal Sza-v Szalek