Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sandoterapia na bosaka w ogrodzie INKU(od 6m.ż)

27 czerwca - 13:00 - 13:45

45zł

UWAGA SĄ 2 GRUPY.
I gr. o godz.13:00-13:45
II gr.o godz.16:00-16:45
Szczecińska Sensoplastyka ®
tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia! (Nie)Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, a MY BRUDZIMY NAJLEPIEJ W MIEŚCIE!
Zapraszamy na specjalnie wydanie warsztatów- Sensoplastyka (r). Wakacyjna aura na opewno nas nie opuści. Jadalny piasek, wakacyjny klimat NA BOSAKA w ogrodzie INKU.
Zabierzcie swoje zabawki do piasku. Foremki, łopatki, wiaderka, grabki, co tylko chcecie.
Szczecińska Sensoplastyka (r) dla SensoSmyka od 6 miesiąca życia!

Przeniesiemy się w relaksujący piaskowy świat.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
😃❤🍒🍓🍋🌈🌞🤩

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie. Prosimy również o informacje dotyczące występujących/stwierdzonych alergii.
Tel. 514966402

Koszt zajęć:
45 zł/1 dziecko+ 1 opiekun
80zł/ 1 dziecko+2 dorosłych
(prosimy o zgłaszanie udziału 2 opiekunów przy zapisach)

Pamiętajcie „umysł pamięta to, co robi ręka”. Maria Montessori odkryła to już dawno.
Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic wielkiego? Twoje dziecko ma problem z jedzeniem? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły? Bez poleceń, bez schematów, bez nakazów i zakazów, na bazie samodzielności, obserwacji i współpracy?!
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!

Zabierzcie ze sobą dobry humor, klapki , reczniki, przyjdźcie chwilę wcześniej w stroju na zmianę. Przed zajęciami wypełniamy zgodę na udział w warsztatach, RODO, przetwarzanie danych i wizerunku
i informacje dot. alergii oraz ankietę zdrowia. Zapraszamy ☺

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzących).
W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę- RODZICE pamiętajcie o sobie). 😀 Sama pielucha nie wystarczy 😊
Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.

Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Postaramy się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły.

Zapraszamy na zajęcia z ciastoliną w tle… i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować!!!

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska -certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki®, Multi- Smykosensoryki ®, partner Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Neurorehabilitacji w Szczecinie, pedagog specjalny, specjalista diagnozy i terapii metodą Integracji Sensorycznej.

PRZYPOMINAMY:
Osoby,które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej.
Pozdrawiamy ☺

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
27 czerwca
Czas:
13:00 - 13:45
Koszt:
45zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/179163970179780/

Miejsce

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
Szczecin, 70-482
+ Google Map
Telefon:
91 424 04 64
Strona internetowa:
http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl