Sąsiakiada | 1. sąsiedzkie mistrzostwa Śródmieścia

7 listopada - 12:00 - 14:00

Zapraszamy śródmiejskich sąsiadów (i ich sąsiadów!) do udziału w 1. Sąsiakiadzie, czyli mistrzostwach sąsiedzkich drużyn!
Czym jest Sąsiakiada? To zawody, w których nie liczą się predyspozycje fizyczne, tylko spryt, zgranie drużyny i gotowość do dobrej zabawy! Źródłem inspiracji do wszystkich konkurencji będzie sąsiedzkie życie i Śródmieście. W Wielkim Finale, dwie najlepsze drużyny zmierzą się nie tylko ze sobą, ale też z serią pytań o Śródmieściu, na które odpowiedzi udzieliło – tak, tak – 100 ankietowanych!
Gwarantujemy dobrą zabawę – zarówno dla drużyn, jak i kibiców! Dla wszystkich uczestników Sąsiakiady przewidziane są (śród)miejskie upominki, a dla dwóch drużyn, które zmierzą się w Wielkim Finale – zaproszenia do kina i restauracji!
Jakie są zasady?
🏆 W Sąsiakiadzie może wziąć udział maksymalnie 8 drużyn, obowiązuje więc zasada – kto pierwszy, ten lepszy.
🏆 Każda drużyna musi liczyć 5 osób, z których większość muszą stanowić osoby pełnoletnie. Osoby w wieku 13-18 lat mogą wziąć udział w zawodach pod warunkiem uzyskania zgody opiekuna prawnego.
🏆 Sąsiakiada przeznaczona jest dla drużyn sąsiedzkich. W skład drużyny powinni wchodzić mieszkańcy z minimum 2 różnych mieszkań.
🏆 Przynajmniej jedna osoba z drużyny powinna mieszkać na obszarze rewitalizacji, czyli jednym z osiedli: Centrum, Śródmieście-Zachód i Turzyn.
🏆 By wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: bit.ly/Sąsiakiada. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 5 listopada do końca dnia lub do wyczerpania limitu miejsc.
🏆 Spotkamy się w niedzielę 7 listopada o godz. 12:00 w auli Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. prof. Marka Jasińskiego (ul. Bolesława Śmiałego 42-43). Zapraszamy do kibicowania!
🏆 Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „OSWAJANIE ŚRÓDMIEŚCIA. Działania animacyjne na obszarze rewitalizacji”, organizowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i finansowanego ze środków Gminy Miasto Szczecin

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
Bolesława Śmiałego 42