SEFF Mini – Bajkoterapia

25.10.2020, Niedziela, 10:00
ONLINE, (Gdzie to jest?)
Blok tematyczny: SEFF Mini – Październik

Podczas październikowej bajkoterapii dzięki animacji oraz pełnometrażowej fabule przyjrzymy się naszym emocjom i ocenom innych, jakich dokonujemy na co dzień. Bez moralizatorstwa, używając bajkowej metafory, rozwiążemy problemy, przed jakimi może być postawiony w swym życiu młody widz. Pozytywne zakończenie pozwoli nam zrozumieć, że nie ma w życiu sytuacji bez wyjścia. Najmłodszych kinomanów zapraszamy na wycieczkę do lasu, gdzie wspólnie ze sprytną myszką zabawimy się w małych detektywów – pomocników szefa policji w głośnej sprawie znikających orzechów. Czy staniemy na wysokości zadania, czy nie okaże się, że oceniamy innych stereotypowo, z założenia nie dając im szansy? Nieco starszych pasjonatów X muzy zabieramy w podróż do dalekiej Laponii, gdzie wspólnie z 12-letni Niilasem wyruszymy na spotkanie z jego mamą, odkrywać będziemy jego korzenie i przeżywać podróż naszego życia!

25 października 2020