SEFF Mini – Warsztaty Animacji Poklatkowej

24 października 2020 - 10:00

24.10.2020, Sobota, 10:00
Galeria TWORZĘ SIĘ, pl. Żołnierza Polskiego 2 (Gdzie to jest?)
Blok tematyczny: SEFF Mini – Październik

W ramach spotkań warsztatowych wykorzystamy przestrzeń wystawy „Raj na ziemi” jako scenografię do stworzenia krótkich filmów, przedstawiających wizję niedalekiej przyszłości. Tematem przewodnim będzie jeden z palących problemów XXI wieku – odpady. Uczestnicy warsztatów stworzą wizję świata tonącego w śmieciach i plastiku. Przy pomocy animacji poklatkowej powołają do życia śmieciowe potwory, które wyewoluowały z odpadów. Stwory żywią się plastikiem i świetnie sobie radzą w coraz bardziej zaśmieconym świecie. Jest ich coraz więcej. Pojawiają się kolejne gatunki, które… No właśnie. Ciąg dalszy dopiszą uczestnicy warsztatów. Wydarzenie otwarte w realu z zachowaniem zaleceń ministra zdrowia.

24 października 2020

Przepraszam Tworzę się