SEFF MINI : Warsztaty filmowe

19 czerwca 2021 - 11:00

Warsztaty filmowe to interaktywna opowieść o filmie dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać film jako dziedzinę sztuki “od kuchni”. Wspólnie stworzymy własny plan zdjęciowy – będziemy pracować z kamerą, oświetleniem i dźwiękiem w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni i realizować własne, niepowtarzalne pomysły za pośrednictwem technik animacji poklatkowej. Ciekawostką będzie prezentacja pierwszych zabawek optycznych powodujących iluzję ruchu.

Sobota, 19 czerwca

11.00-12.30 / WARSZTATY FILMOWE / wydarzenie otwarte / dzieci 7+ / Galeria TWORZĘ SIĘ

Filmy: „niePOTRZEBNI – rzecz o recyklingu”, reż. B. Kędzierski, Polska, 2012

13.00-14.30 / WARSZTATY FILMOWE / wydarzenie otwarte / dzieci 10+ / Galeria TWORZĘ SIĘ

Filmy: „niePOTRZEBNI – rzecz o recyklingu”, reż. B. Kędzierski, Polska, 2012

Warsztaty filmowe tym razem dla dzieci starszych.

19 czerwca 2021
Godzina: