Sensoplastyka

9 września - 16:30 - 18:30

Sensoplastyka®??? ??? A co to????‍♂️?‍♂️
Postaram się Wam trochę przybliżyć co i jak ?
Zapewne zastanawiacie się, jak to możliwe, że w zajęciach mogą uczestniczyć nawet kilkumiesięczne dzieci??? Otóż sekret tkwi w używanych „materiałach”: są to tylko i wyłącznie łatwo dostępne artykuły i barwniki spożywcze, czyli to co maluszki jedzą na codzień ? Wynikają z tego same korzyści: po pierwsze pewność, że wszystko jest w pełni bezpieczne dla dzieci a po drugie poznanie nowych smaków ???
Wybieracie się na takie zajęcia, jedyne, o co musicie jako rodzice zadbać, to strój na zmianę.?
Nie od dziś wiadomo, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko ???
Jednak spokojnie, wszystkie plamy bez problemy się spierają (sprawdziłam na sobie! ?)
Korzyści z Sensoplastyki jest naprawdę wiele. ? Taka zabawa stymuluje równocześnie wszystkie zmysły???? ? Jest to ważne dla rozwijającego się w pierwszych latach życia mózgu.
Konkretnie–wielozmysłowa stymulacja intensywnie wspomaga tworzenie powiązań między neuronami w mózgu.
Poza tym jako Rodzice nie musicie martwić się o sprzątaniu tego bałaganu ??? tylko oddać się zabawie wraz ze swoją pociechą

Zabawa i kawa
ul. Mazowiecka 13