Sensoplastyka

10.10.2020 (sobota)
godz. 10:00-10:45
➡️Wiek:
6m – 3 lat (dzieci samodzielnie siedzące)
➡️Kiedy:
godz. 16:00-16:45
➡️Wiek:
6m – 100 lat (dzieci samodzielnie siedzące)
➡️Koszt:
50zł (dziecko wraz z jednym opiekunem)
Po zapisie przedpłata na konto 20 zł, zwrotna w przypadku odwołania zajęć przez organizatora.
Grupa do 6 dzieci.
Zapraszamy Was na zajęcia, podczas których będziemy przesypywać, mieszać, ugniatać, wąchać, smakować i świetnie się bawić. Materiały sensoryczne wykorzystywane w trakcie zajęć są bezpiecznymi produktami spożywczymi.
Zajęcia opierają się na dziecięcej ciekawości świata i potrzebie doświadczania, to swobodna, spontaniczna aktywność bez poleceń.
Uczestnicy zajęć, zarówno dzieci jak i osoby dorosłe proszone są o zabranie ze sobą ręcznika oraz ubrań na przebranie- zajęcia są bardzo brudzące 😉
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy – najlepiej poprzez wiadomość na fb.
Jeśli dziecko cierpi na alergię, prosimy o wcześniejszą informację – postaramy się tak dobrać produkty, aby wszyscy mogli się dobrze bawić 🙂
Zajęcia poprowadzi mgr Donata Tułodziecka – certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ® oraz Smyko-Multisensoryki ®.
Na zajęciach będą wykonywane zdjęcia, jeśli nie wyrażają Państwo zgody – prosimy o informację

Koszt:
50zł