Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sensoplastyka dla SensoMamy i SensoSmyka od 6 m-ca życia

26 maja - 16:00 - 16:45

40zł

Szczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia! Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy na specjalnie wydanie warsztatów- Sensoplastyka (r) dla SensoMamy i SensoSmyka od 6 miesiąca życia.
Tym razem przeniesiemy się w pół-piaskowy, relaksujący, plażowy świat. Królować będą piaskownice, łopatki, foremki, grabki i piach! Śmiało odkopcie swój plażowy sprzęt i zabierzcie go ze sobą. 😀🏖🌞🌡⛱🌈

Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic takiego? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły?
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem

Zabierzcie ze sobą dobry humor. Zapraszamy ☺

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzacych).
W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę). 😀

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.

Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę, ręcznika i klapek ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się 🙂 (Obowiązuje także opiekuna).

Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Postaramy się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły.

Zapraszamy na zajęcia z ciastoliną w tle… i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować!!!

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska -certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki®, Multi- Smykosensoryki ®, partner Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Neurorehabilitacji w Szczecinie, pedagog specjalny, studentka studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna.

PRZYPOMINAMY:
Osoby,które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej.
Pozdrawiamy ☺

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu warsztatów w przypadku nie zebrania odpowiedniej liczby uczestników.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
26 maja
Czas:
16:00 - 16:45
Koszt:
40zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2312988595656018/

Miejsce

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
Szczecin, 70-482
+ Google Map
Telefon:
91 424 04 64
Strona internetowa:
http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl