Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sensoplastyka – mikołajkowe błotko!

3 grudnia 2017 - 16:00 - 16:45

35zł

Twoje dzieci lubią się brudzić, ale Ty nie lubisz sprzątać? Te warsztaty są stworzone dla Was!
Szczecińska Sensoplastyka (R) zaprasza na wszelkie wybryki w dziedzine Sensoplastyki 😀

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402 lub 791690690

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.

Koszt zajęć: 35 zł / 1 dziecko

Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę, ręcznika i klapek ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się 🙂 (Obowiązuje także opiekuna jeżeli uczestniczy w warsztatach z dzieckiem i uprzedzi wcześniej o chęci uczestnictwa
1 dziecko do 4 r.z.=1 opiekun).
Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Postaramy się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły.

Zapraszam na zajęcia z błotem w tle… i we włosach!!!

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska-certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, psychopedagog, nauczyciel Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

PRZYPOMINAMY:
Osoby,które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej.
Pozdrawiamy ☺

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
3 grudnia 2017
Czas:
16:00 - 16:45
Koszt:
35zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/239056873295008/

Miejsce

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
Szczecin, 70-482
+ Google Map
Telefon:
91 424 04 64
Strona internetowa:
http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl

Polub, a żadne wydarzenie Ci nie umknie!