Sensoplastyka w Bim Bam Bom

➡️Kiedy:
30.10.2021, godz. 10:00 – 10:45
➡️Wiek:
od 6m (dzieci samodzielnie siedzące)
➡️Koszt:
50zł (dziecko wraz z jednym opiekunem), płatność gotówką, w dniu zajęć.
Będziemy przesypywać, mieszać, ugniatać, wąchać, smakować i świetnie się bawić. Materiały sensoryczne wykorzystywane w trakcie zajęć są bezpiecznymi produktami spożywczymi.
Zajęcia opierają się na dziecięcej ciekawości świata i potrzebie doświadczania, to swobodna, spontaniczna aktywność bez poleceń.
Uczestnicy zajęć, zarówno dzieci jak i osoby dorosłe proszone są o zabranie ze sobą ręcznika oraz ubrań na przebranie- zajęcia są bardzo brudzące 😉
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy – wyłącznie poprzez wiadomość na fb.
Jeśli dziecko cierpi na alergię, prosimy o wcześniejszą informację – postaramy się tak dobrać produkty, aby wszyscy mogli się dobrze bawić

Koszt:
50zł