Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sensoplastyka®Jesienne SensoParty

21 listopada - 16:00 - 16:45

Szczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia! Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, a MY BRUDZIMY NAJLEPIEJ W MIEŚCIE!
Tel. 514966402
UWAGA!!!📣📣📣📣
Zajecia 21.11 godz. 16 odbędą się w sali gimnastycznej (parter) w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2
przy ul. Jagiellońskiej 65 (na górce).
Przy szkole jest parking (wjazd tunelem między budynkami) i podjazd dla wózków.
Z parkingu kierujcie się schodkami w dół do głównego wejścia szkoły, najbliżej ulicy.
Zapraszamy na specjalnie wydanie warsztatów- Sensoplastyka(r) Jesienne smakowicie dyniowe szaleństwo na bosaka.
Szczecińska Sensoplastyka (r) dla SensoSmyka od 6 miesiąca życia!
Przeniesiemy się w relaksujący trochę mokry i lepki, trochę suchy, a na pewno kolorowy świat.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
😃❤🍒🍓🍋🌈🌞🤩
Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie. Prosimy również o informacje dotyczące występujących/stwierdzonych alergii.
Tel. 514966402
Koszt zajęć:
50zł/1dziecko+1opiekun
100zł/2dzieci+1lub2 opiekunów
90zł/1dziecko+2opiekunów
Pamiętajcie „umysł pamięta to, co robi ręka”. Maria Montessori odkryła to już dawno.
Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic wielkiego? Twoje dziecko ma problem z jedzeniem? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły? Bez poleceń, bez schematów, bez nakazów i zakazów, na bazie samodzielności, obserwacji i współpracy?!
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!
Zabierzcie ze sobą dobry humor, klapki , reczniki, przyjdźcie chwilę wcześniej w stroju na zmianę. Przed zajęciami wypełniamy zgodę na udział w warsztatach, RODO i informacje dot. alergii. Zapraszamy ☺
Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzących).
W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę RODZICE pamiętajcie o sobie). 😀 Sama pielucha nie wystarczy 😊
Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.
Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Postaramy się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.
Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły.
Zapraszamy na zajęcia z ciastoliną w tle… i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować!!!
Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!
Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!
Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)
Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska -certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki®, Multi- Smykosensoryki ®, partner Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Neurorehabilitacji w Szczecinie, pedagog specjalny, diagnosta i terapeuta Integracji Sensorycznej.
PRZYPOMINAMY:
Osoby,które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej.
Pozdrawiamy ☺
Zapisanie się i uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Szczecińska Sensoplastyka jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych i mojego dziecka do celów uczestnictwa w powyżej wymienionych zajęciach organizowanych przez Szczecińska Sensoplastyka w Szczecinie, na terenie Szczecińskiego Inkubatora, Al. Wojska Polskiego 90, Szczecin Kultury lub w wyznaczonej przez zleceniodawcę placówce/instytucji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) oraz w myśl art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) Przyjmuję do wiadomości i informacji iż:
1) Moje dane osobowe i mojego dziecka (osoby pozostającej pod opieką) w zakresie obejmującym : imię i nazwisko, numer telefonu, mail, wizerunek będą przetwarzane wyłącznie w celu uczestnictwa mojego dziecka (osoby pozostającej pod moja opieką) w zajęciach organizowanych w ramach Szczecińska Sensoplastyka, na terenie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, Al. Wojska Polskiego 90 Szczecin Kultury lub w wyznaczonej przez zleceniodawcę placówce/instytucji i nie będą udostępniane innym odbiorcom;
2) Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Szczecińska Sensoplastyka , Szczecin (Organizator nie zatrudnia Inspektora ochrony danych osobowych)
3) Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
4) Podanie danych jest dobrowolne
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu warsztatów w przypadku nie zebrania odpowiedniej liczby uczestników.
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
21 listopada
Czas:
16:00 - 16:45
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/281152513755337

Miejsce

SOSW
ul. Jagiellońska 65
Szczecin,
+ Google Map