• To event minęło.

26 maja - 14:00 - 15:30

180zł

Nowoczesne warsztaty!
Tym razem pracujemy techniką zdobienia żywicą epoksydową!
W warsztatach, wraz z rodzicem (nie wykluczamy uczestnictwa panów) mogą wziąć udział dzieci powyżej 9 r.ż – wykonamy zdobienia 2 serc, które będą wspaniałą pamiątką po spędzonym razem czasie w tym szczególnym dniu!
Dostępne możliwości kolorystyczne niemal nieograniczone!

Żywica jest materiałem syntetycznym, mimo, iż bezzapachowym pracować będzie można w maskach – proszę o rozwagę i nie przychodzenie z dziećmi poniżej 9 r.ż, nie wyrażę także zgody na pozostawienie dziecka samego na czas warsztatów 🙁 (i przepraszam za tę informację, ale to nagminne, założeniem warsztatów jest jednak wspólny czas rodzica z dzieckiem).

Po wykonaniu praca zostaje w Warsztatowni na 24h i będzie, po tym czasie do odbioru.

Miejsce: Warsztatownia, ul. Małopolska 5/2
Cena: 180 zł (2 serca, kolejne- dopłata w wysokości 80 zł)
Prowadząca: Anna Dworakowska
Zapisy: sms na numer 502 523 884 (imię rodzica, imię i wiek dziecka, ewentualnie ilość prac jeśli ktoś ma ochotę wykonać więcej)