Ślimak – spektakl

2 sierpnia - 12:00

10zł

Spektakl teatralny według tekstu Marty Guśniowskiej dla dzieci od 18 miesiąca do 6 roku życia

2 sierpnia (niedziela), godz. 12:00
30 sierpnia (niedziela), godz. 12:00
Duży Dziedziniec Zamku
Bilety: 10 zł

• Reżyseria: Laura Słabińska
  • Muzyka: Jacek Gałkiewicz
  • Scenografia: Wanda Kowalska
  • Obsada: Paulina Majtas / Marta Uszko-Tychulska, Rafał Hajdukiewicz, Paweł Niczewski

Mądra i zabawna opowieść o tym, że trzeba nauczyć się doceniać to, co się ma i tym się cieszyć, ponieważ to, co nieznane, nie zawsze jest lepsze od tego, co bliskie i znane. Oto Ślimak, zamieszkując swój mały, muszlowy domek, spotyka na swej drodze Bobra, zajmującego się handlem nieruchomościami. Bóbr naigrywa się z mieszkania Ślimaka, roztaczając przed nim wizję nowego apartamentu, w którym nie tylko poczułby się lepiej, ale i inni zaczęliby go lepiej postrzegać.

Mimo że domek nie jest idealny – pojął w końcu Ślimak – to dla niego jest najlepszy.

Licencja Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

• Spektakle odbywają się w plenerze, w przypadku złych warunków pogodowych zastrzegamy sobie prawo do odwołania spektakli
  • Wszystkich widzów obowiązuje wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz przestrzeganie regulaminu wydarzeń plenerowych:

Oświadczenie o stanie zdrowia – pobierz (docx)

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach plenerowych – pobierz (PDF)

Zasady obsługi zwiedzających Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej – pobierz (PDF)

Regulamin obiektu – pobierz (PDF)

2 sierpnia
Koszt: