Słoneczny Bazar Smaczne i zdrowe zakupy

6 września - 10:00 - 15:00

Drodzy bazarowicze od 5.09 w każdą sobotę zrobicie u nas zakupy ?
Słoneczny Bazar to jedyne takie miejsce na prawobrzeżu Szczecina, które daje możliwość nabycia pysznych i naturalnych produktów od lokalnych, regionalnych i zagranicznych wystawców. To połączenie bazaru z targiem śniadaniowym ?
W ofercie między innymi : pieczywo, wędliny, przetwory, ciasta (tradycyjne, wegańskie, bezglutenowe), nabiał, warzywa, produkty wegańskie oraz wegetariańskie, kawa, miody oraz wiele innych pyszności. U nas spędzicie miło czas wraz z rodziną, znajomymi oraz zapełnicie swoje torby cudownymi produktami. :):)
Na zakupy zapraszamy w kazdą sobotę i niedzielę w godz. 10.00-15.00. Słoneczny Bazar mieści się przy ul. Struga 70.
Słoneczny Bazar działa w każdą :
Sobotę 10.00-15.00
Niedzielę 10.00-15.00