Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śmieci czy nieśmieci?

18 sierpnia 2019 - 11:00 - 13:00

Szczecińska Jadłodzielnia zaprasza na kolejne warsztaty dla dzieci z serii „Śmieci czy nieśmieci”, które odbędą się 18 sierpnia w godzinach 11:00-13:00 na terenie Szczecińskiego Bazaru Smakoszy.

Wydarzenie to będzie częścią naszego projektu pt. „Ratuję – Nie marnuję!”, który finansowany jest przez Program Społecznik na lata 2019-2021.

Podczas warsztatów przekonujemy dzieci, i ich rodziców, ze śmieci niekoniecznie trzeba wyrzucać. Zachęcamy do tego, żeby wykorzystać je do kreatywnej zabawy, jako materiały do tworzenia nowych rzeczy i zabawek. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, a przy okazji można spędzić z dziećmi czas, zaoszczędzić pieniądze i pomóc naszej planecie.

W programie warsztatów już tradycyjnie własnoręcznie wykonane na starych prześcieradłach gry przestrzenne „Kółko i krzyżyk” oraz „Guzikowe pchełki”, tworzenie portfelików z kartonów po sokach i mleku, tworzenie lampionów z małych słoiczków oraz wykonanie gry zręcznościowej z plastikowych butelek po mleku. Do tego kolorowanki na temat segregowania śmieci i opowieści o niemarnowaniu – żywności, ubrań, zabawek oraz tego, co czasem wydaje nam się nadawać już tylko do śmieci.

Zapraszamy!!

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
18 sierpnia 2019
Czas:
11:00 - 13:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/939817886361852/

Miejsce

OFF Marina
ul. Chmielewskiego 18
Szczecin, 70-028
+ Google Map