Sobotni Bazarek na Bronowickiej

9 października - 10:00 - 14:00

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona „Sobotniego Bazarku na Bronowickiej”. Startujemy 9 października punktualnie o godz. 10.00 na parkingu przed siedzibą Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa przy ulicy Bronowickiej 41❗

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą wystawców, którzy już potwierdzili swoją obecność. Jak zawsze dla każdego coś dobrego😋🍯 🥚🧀🍞🍗 👌

👉Firma Handlowo-Usługowa „Irgo” – specjalizuje się w produkcji naturalnych wyrobów wędliniarskich, wytwarzanych metodami tradycyjnymi na podstawie starych rodzinnych receptur.
👉Gospodarstwo Rolne. Jan Pawlonka – wytwarza sery z certyfikowanego przez AGRO-BIO-TEST mleka koziego, pozyskiwanego z własnego gospodarstwa ekologicznego.
👉Pasikonik. Manufaktura Chleba – jest rodzinną firmą, która powstała w 2010 roku w celu produkcji pieczywa orkiszowego i pochodnych wyrobów.
👉Gospodarstwo Rolne. Norbert Dobosiewicz – sztandarowym produktem wytwarzanym przez właścicieli gospodarstwa jest marwicki pasztet z królików, który powstaje w oparciu o rodzinną recepturę, z wykorzystaniem tradycyjnych, ręcznych metod wytwarzania.
👉Gospodarstwo Ekologiczne Frykas – dominującą formą działalności jest przede wszystkim produkcja serów dojrzewających krowich, kozich, owczych oraz przetworów owocowych i warzywnych, a także ziół.
👉Koło Gospodyń Wiejskich Święte – działania, które podejmuje Koło, służą przede wszystkim integracji, aktywizacji społeczności lokalnej, kultywowaniu tradycji i zwyczajów lokalnych, rozwijaniu i prezentowaniu umiejętności twórczych oraz artystycznych.
👉Andrzej Czarnecki – w sprzedaży oferuje miód wielokwiatowy, rzepakowy i nektarowo – spadziowy. Od lat promuje z pasją sztukę ludową i rzemiosło artystyczne oraz dziedzictwo kulturowe wsi naszego regionu.
👉Pasieka Miody Jana – specjalnością pasieki jest „Akacjowy Miód Cedyński” wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa.
👉Ryby z Wyspy Wolin – wytwórca „Tradycyjnego Paprykarza z Dorsza” oraz doskonałej garmażerki rybnej.
👉Fabryka Zdrowia. Żaneta Trabszo – polska marka i producent żywności z konopi.
👉Bio Farma Kolin – oferuje jaja pastwiskowe z produkcji ekologicznej, zdrowe i o niezwykłych walorach smakowych.
👉Gospodarstwo Rolne Ewa Rzepnikowska – w ofercie posiada jajka wiejskie od kur na wolnym wybiegu, karmionych ziarnami z własnego gospodarstwa.
👉Gospodarstwo Rolne Stefan Grządziel – sprzedaż jesiennych odmian malin: Polka, Polana i Polesie, zbieranych na bieżąco pod zamówienie.
👉Tomasz sadowski. Cuda z ula – producent oryginalnych i naturalnych miodów wielokwiatowo – spadziowych, miodów nektarowych z maliną, cynamonem i lipowych.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
ulica Bronowicka 41