Sobotnie zajęcia plastyczne

17 października - 10:00

50zł
Zdecydowanie już czas na jesienne klimaty 🍂🍁na naszej Stacji. Kasztany, kolorowe liście, żołędzie, dynie – TAK! 😍
Uwielbiamy jesienne inspiracje ! Zagoszczą one u nas w następną sobotę, czyli 17.10.2020.
Peron MNS – Maluszki Na Stacji
godz. 10:00 – 11:00
Grupa 2,5-3 lata będzie wykonywać jesienne prace z wykorzystaniem liści, farb i rączek 😊
Peron SZP – Sobotnie Zajęcia Plastyczne
godz. 11:10 – 13:10
Grupa 4-8 lat wykona różnorodne prace z wykorzystaniem liści, kasztanów, dyni czy żołędzi. Ale jak wiecie na naszych zajęciach tworzymy zawsze coś oryginalnego, zatem nie będzie ludzików czy koników z kasztanów lub żołędzi i zapałek. Będą za to ptaszki z kasztanów, ślimaki z kasztanów, malowanie na liściach i wiele innych.
Peron DIY – Do It Yourself
godz. 13:20 – 15:20
Grupa 7-13 lat to już wyższa szkoła jazdy 😊 stawiamy poprzeczkę wysoko naszym starszakom….ale oni zawsze dają radę ! Zobaczymy jak poradzą sobie z wykonaniem jesiennych ozdób, takich jak wianek na drzwi, wazon z dyni, czy obraz z kasztanów.
Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w komentarzach do posta z podaniem imienia i wieku dziecka lub via FB lub tel 450 130 000

Koszt:
50zł