Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Soundtracktory | bezpłatne warsztaty dźwiękowe dla młodzieży

22 lipca 2019 - 25 lipca 2019

Wyobraźcie sobie, że na świecie nie ma już instrumentów, nie ma też innej możliwości jak tylko używać ciała do wytwarzania dźwięków… Jak powstawałyby ścieżki dźwiękowe do filmów, gdzie zazwyczaj większość dźwięków jest dogrywana w studio, nie na planie? Jak stworzyć iluzję przestrzeni, burzy, czy chodzenia po piasku za pomocą ust i języka?

Tego dowiecie się podczas bezpłatnych, czterodniowych warsztatów „Soundtracktory”! Podczas zajęć wspólnie opracujemy też ścieżkę dźwiękową do wybranej sceny z filmu i zaprezentujemy ją na żywo podczas pokazu finałowego. Zapraszamy młodzież w wieku od 8 do 16 roku życia. Warsztaty poprowadzą: Jakub Grajkowski i Mateusz Samolong (pomoc techniczna/asystent).

Udział jest bezpłatny, liczba miejsca ograniczona. Zapisy: sensacje@oswajaniesztuki.pl. W tytule maila prosimy wpisać: SOUNDTRACKTORY, w treści: imię i wiek uczestnika oraz numer telefonu do kontaktu z opiekunem.
.
.
.
👨‍🏫 Kilka słów o prowadzących:

Jakub „Grystal” Grajkowski to artysta, muzyk. Od 15 lat zajmuje się beatboxem, od 13 – angażuje się w projekty muzyczne i edukacyjne. Jedną z jego ulubionych sfer działania jest prowadzenie warsztatów i szerzenie wiedzy na temat beatboxu, a także używanie tej formy sztuki w niecodziennych zastosowaniach. Na koncie ma dziesiątki udanych warsztatów ze wszystkimi grupami wiekowymi, podczas których m.in tworzone są utwory i kompozycje, czy nagłaśniane przedstawienia teatralne.

Mateusz Samolong to muzyk, kompozytor, manager i współtwórca znanych szczecińskich zespołów: Big Fat Mama (Ambasadorzy Szczecina) i Ma. To również pomysłodawca i organizator festiwalu „Nogi z waty” (Stara Rzeźnia 2017), współtwórca nagradzanych na festiwalach teledysków oraz pomysłodawca szalonych strojów scenicznych.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Start:
22 lipca 2019
Koniec:
25 lipca 2019
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/410357606243270/?event_time_id=410357609576603

Miejsce

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, 70-551
+ Google Map
Telefon:
+48 502 383 070
Strona internetowa:
http://13muz.eu